PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Jan Furlepa odchodzi z MKS-u

Na prośbę trenera Jana Furlepy, zarząd klubu MKS Kluczbork, rozwiązał z nim obowiązującą do końca 2018 roku umowę o pracę. Furlepa pierwszą drużynę objął 29 grudnia ubiegłego roku, podejmując wyzwanie utrzymania klubu w 2 lidze. Biało-niebieskich poprowadził w 15 spotkaniach (7 zwycięstw, 2 remisy, 6 porażek), w których zdobył 23 punkty (6. miejsce w tabeli wiosennej rundy rewanżowej), a o uniknięcie degradacji nasz zespół walczył do ostatniej kolejki sezonu 2017/2018.

Zarząd klubu serdecznie dziękuje trenerowi Furlepie za wysiłek włożony w osiągnięcie jak najlepszego wyniku sportowego i życzy dalszych sukcesów w pracy zawodowej i życiu osobistym!

Informujemy także, że data pierwszej zbiórki zawodników zaplanowana na 21 czerwca nie uległa zmianie. Odwołany został za to sparing z GKS-em Bełchatów, który odbyć się miał 23 czerwca w Kluczborku.