- PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Z Rodłem Opole w Pucharze Polski na szczeblu OZPN

W środę, 15 sierpnia, o godzinie 16.00, odbędą się mecze 1/32 finału Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim. W siedzibie Opolskiego Związku Piłki Nożnej rozlosowano pary tej fazy rozgrywek. MKS Kluczbork skojarzony został z Rodłem Opole. Rywal reprezentuje I grupę opolskiej klasy okręgowej.

Jeśli biało-niebiescy poradzą sobie w Opolu, w 1/16 czekać na nich będzie zwycięzca pary LZS Walce – Ruch Zdzieszowice, a ten mecz odbyłby się 22 sierpnia, o godz 17.30, w Kluczborku. Dalszy etap wyłaniania triumfatora regionalnego „pucharowca” zaplanowano na 5 września.

Przypomnijmy, że MKS nie dokończył jeszcze zmagań w obecnej pucharowej edycji i 8 sierpnia grać będzie w rundzie wstępnej na wyjeździe z Błękitnymi Stargard. To jeszcze pokłosie uczestnictwa naszego klub w 2 lidze, a konieczność lokalnych bojów w regionie są jedną z konsekwencji z niej spadku.