PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Inauguracja na wyjeździe. U siebie, od razu hit!

Znany jest ramowy terminarz rozgrywek sezonu 2018/2019 w grupie III 3 ligi. Biało-niebiescy na inaugurację pojadą do Piasta Żmigród, a spotkanie powinno zostać rozegrane w dniach 4 lub 5 sierpnia. W 2. kolejce podopiecznych Andrzeja Orzeszka czeka jeden z hitowych meczów tego poziomu rozgrywkowego i będzie to zarazem kluczborska premiera trzecioligowych bojów. Chodzi o spotkanie z beniaminkiem, Agroplonem Głuszyna, które zaplanowano na 11 dzień tego samego miesiąca. Przypomnijmy, że nad prawidłowym przebiegiem rywalizacji trzecioligowców naszej dywizji, czuwa do czerwca 2019 roku Dolnośląski Związek Piłki Nożnej.

Zanim harmonogram gier pojawi się na klubowej stronie, po szczegóły odsyłamy do portalu 90minut.pl. Precyzyjne daty wszystkich meczów rundy jesiennej oraz ich godziny pozostają w trakcie ustalania. Informujemy także, że zarząd klubu pracuje nad kalkulacją cen karnetów na nowy sezon oraz dąży do tego, aby podtrzymać rozgrywanie niektórych spotkań przy sztucznym oświetleniu.

Zdjęcie: Miłosz Reisch stanowił będzie jeden z podtekstów inauguracji 3 ligi przy Sportowej 7.