PIERWSZA DRUŻYNA

Michał Budny w sztabie szkoleniowym. MKS szuka sparingpartnera

Michał Budny został drugim trenerem MKS-u Kluczbork. Szkoleniowiec, który posiada uprawnienia klasy UEFA A, z Andrzejem Orzeszkiem pracował już w drugoligowej Polonii Bytom. Nowy asystent ma za sobą także pracę z kadrami Śląska oraz UEFA Region Cup.

Samodzielnie Budny prowadził kilka zespołów z niższych lig, między innymi Gwarka Tarnowskie Góry, Concordię  Knurów, Orła Babienica-Psary czy Piasta Ożarowice. Serdecznie witamy w Kluczborku i życzymy owocnej pracy!

W sztabie szkoleniowym biało-niebieskich pozostaną najprawdopodobniej fizjoterapeuta Dariusz Baran i kierownik drużyny Piotr Dachowski. Klub nie przewiduje w tym sezonie zatrudnienia trenera bramkarzy. Gotowy jest także plan pracy letniego okresy przygotowawczego. Zakłada on rozegranie jeszcze jednego sparingu – 28 lipca (sobota).

– To dokładnie tydzień przed startem ligi, a my mamy wolny termin, dlatego prosimy o kontakt przedstawiciela klubu, który byłby chętny rozegrania z nami meczu kontrolnego tego dnia. a omówimy wszelkie szczegóły techniczne – składa ofertę Dachowski. Z biurem MKS-u skontaktować się można w następujący sposób: http://mkskluczbork.pl/informacje/.