PIERWSZA DRUŻYNA

Ligowy rywal w letniej inauguracji gier kontrolnych

Drużyna Stali Brzeg otworzy serię kontrolnych meczów, jakie biało-niebiescy rozegrają w trakcie letniego okresu przygotowawczego do nowego sezonu. Nasz sobotni przeciwnik po raz ostatni gościł przy Sportowej zimą i wystąpił w charakterze kandydata do awansu do 2 ligi.

Ostatecznie brzeżanie zajęli w grupie III 3 ligi miejsce 4. lecz ich aspiracje pozostały na niezmienionym poziomie i nadal należy ich upatrywać jako jednego z kandydatów do wybicia się na szczebel centralny. 3 lutego w Stobrawie goście zwyciężyli 4:2, prezentując bardzo interesujący futbol.

Podopieczni Grzegorza Podstawka, podobnie jak MKS, zajęcia wznowili w ostatni poniedziałek i starcie w Kluczborku będzie dla nich premierowym podczas wakacji 2018. Na mecz zapraszamy na stadion KKS-u, na godzinę 11.00, w sobotę, 7 lipca.

Zdjęcie: Paweł Gierak (po lewej) zdobył już gola przeciwko Stali Brzeg, we wspomnianym wyżej sparingu.