-

Drugi sparing dla gospodarzy

Biało-niebiescy nieznacznie ulegli beniaminkowi Nice 1 Ligi. W Jastrzębiu w drugim tego lata sparingu, nasi chłopcy stracili tylko jednego gola, którego autorem był pomocnik gospodarzy Bartosz Semeniuk, w 66 minucie. Stwierdzenie „nasi” to określenie zbyt na wyrost, ponieważ w całym spotkaniu ze statusem zawodnika MKS-u wystąpiło tak naprawdę tylko trzech zawodników.

Występ naszej ekipy, zważywszy na kolejny personalny i znów wymuszony eksperyment Andrzeja Orzeszka, mógł się podobać. Jastrzębianie posiadali widoczną dosyć przewagę, ale ambitna postawa, w szczególności kandydatów do gry w naszych barwach, skutecznie ochroniła nas przed kolejnymi stratami bramkowymi, także w drugie połowie.

Na trzecią już tego lata grę kontrolną zapraszamy znów na Sportową 7. Już w najbliższą sobotę (14 lipca) podejmiemy na KKS-ie ligowego rywala, Ruch Zdzieszowice. Początek spotkania o godzinie 12.00.

MKS (I połowa): Bartosz Poloczek (Górnik Zabrze) – Tomasz Dyr (Miedź Legnica), Hubert Krawczun (APIS Jędrzychowice), Paweł Gierak, Adam Orłowicz – Kamil Nitkiewicz, Grzegorz Gadecki, Dominik Lewandowski, Miłosz Reisch – Tomasz Okraszewski (Piast Gliwice), Jacek Jarnot (Szombierki Bytom)

Wystąpili ponadto: Konrad Skuza (Stal Rzeszów) – Michał Chowaniec (Piast Gliwice), Aleksandr Jelonek, Arkadiusz Chlebowski (Soła Oświęcim), Łukasz Chodyga (APIS Jędrzychowice), Jakub Tracz (Soła Oświęcim), Damian Stachurski (Chrobry Głogów), Piotr Makowski (Sarmacja Będzin), Andrzej Malik (Górnik Zabrze)

GKS: (I połowa): Bartosz Szelong – Oskar Mazurkiewicz, Piotr Pacholski, Kamil Szymura, Damian Zajączkowski, Piotr Trąd, Bartosz Jaroszek, Damian Tront, Dominik Szczęch, Tomasz Dzida, Adam Żak. (II połowa) Bartosz Szelong – Dominik Kulawiak, Piotr Pacholski, Kacper Kawula, Dawid Gojny, Bartosz Semeniuk, Maciej Spychała, Patryk Skórecki, Farid Ali, Kamil Jadach, Kamil Adamek