PIERWSZA DRUŻYNA

Sami swoi na sparing nr 3

Trenerzy Łukasz Ganowicz i Marcin Feć oraz biegający po boisku Marcin Niemczyk i Paweł Kubiak, to starzy znajomi z drugoligowej jeszcze kadry MKS-u, a obecnie ludzie firmujący Ruch Zdzieszowice. Nasz rywal, z którym w 3 lidze spotkamy się 1 września, okazuje się być etatowym  przeciwnikiem biało-niebieskich.

Po raz ostatni, już z ekipą „Gany”, starliśmy się 24 stycznia br. Na boisku ze sztuczną trawą padł wówczas rezultat remisowy 1:1 (Fedota -Pałach). Popularne „Zdzichy” to także nasz potencjalny przeciwnik w II rundzie wojewódzkiego Pucharu Polski. Do meczu dojdzie, jeśli drużyna Andrzeja Orzeszka pokona Rodło Opole, a zdzieszowiczanie ograją LZS Walce.

Goście mają za sobą bardzo udaną rundę wiosenną, która zwiastuje dobre czasy, także w nowej edycji rozgrywkowej. Klub zarządzany przez Krystiana Chmiela ma z pewnością większe aspiracje, niż 7 lokata, którą „Hutnicy” zajęli na koniec poprzednich rozgrywek. Na stadion KKS-u zapraszamy w sobotę, 14 lipca, na godzinę 12.00.

Zdjęcie: Marcin Niemczyk już nie gra dla Kluczborka.