PIERWSZA DRUŻYNA

Ciekawy przeciwnik w sparingu nr 4

O awans do 2 ligi bili się do ostatniej kolejki z Widzewem Łódź. Lechia Tomaszów Mazowiecki okazała się rewelacją ostatniego sezonu i tylko bilans bezpośrednich spotkań z 4-krotonym mistrzem Polski prolongował na szczebel centralny tych ostatnich. Chodzi oczywiście o zakończone rozgrywki I grupy 3 ligi.

Drużynę z Mazowsza prowadzi doskonale znany z ekstraklasowych boisk Bogdan Jóźwiak. W jego letniej test-talii znalazł się były zawodnik MKS-u, Eryk Rakowski. To właśnie on był autorem pierwszego gola w sparingach, jakie lechiści zaplanowali sobie na lipiec. Remis 1:1 z GKS-em Bełchatów otworzył ten cykl, który podtrzymał kontrolny sprawdzian ze Zniczem Pruszków, tym razem przegrany przez ludzi Joźwiaka 1:3.

Starcie z Kluczborkiem wpisuje się w program letniego okresu przygotowawczego naszych gości. Póki co, wszystkie mecze tomaszowianie grają na wyjazdach i odwiedzili już bełchatowski Miejskie Centrum Sportu oraz Paradyż. Próbkę ich umiejętności ocenić będziemy mogli w środę, 18 lipca, o godzinie 17.oo, na boisku KKS-u.

Zdjęcie: Biało-niebiescy wciąż bez bramki w te wakacje. Przy piłce testowany Piotra Makowski (Sarmacja Będzin).