- PRZYPIĘTY

MKS ma trzech nowych zawodników

19-letni bramkarz Konrad Skuza, 21-letni środkowy defensor Hubert Krawczun, oraz boczny obrońca, 22-letni Tomasz Dyr. podpisali roczne kontrakty z naszym klubem.

Urodzony w Katowicach Skuza, który przy okazji spełnia wymóg piłkarza młodzieżowego, swoje umiejętności bramkarskie rozwijał w angielskich klubach: FC Hillmorton, FC Lawford United, FC Leamington Hibernian oraz Coventry City, oczywiście w drużynach juniorskich. Ostatnie pół roku spędził już w Polsce, w barwach trzecioligowej Stali Rzeszów.

Zagłębie Lubin (juniorzy), Miedź Legnica II, Elana Toruń i Apis Jędrzychowice, to zawodnicza ścieżka Krawczuna.  Gracz pochodzi z Legnicy i swoją przygodę z piłką zaczynał w tamtejszym Konfeksie.

Dyr swoje pierwsze kroki stawiał w Stadionie Śląskim Chorzów. Rodowity bytomianin ma na swym koncie kilka sezonów w barwach aktualnych ligowych rywali MKS-u w 3 lidze – Ruchu Radzionków i Miedzi II Legnica, z której przybywa na Sportową.

Całą trójkę serdecznie witamy w Kluczborku i życzymy sportowego progresu w biało-niebieskiej koszulce!