PIERWSZA DRUŻYNA

Kontrolna piątka z czwartoligowcem

Ubiegłoroczny beniaminek opolskiej 4 ligi, Piast Strzelce Opolskie, będzie rywalem, z którym biało-niebiescy przekroczą sparingowy półmetek – lato 2018. Goście są w trakcie wzmacniania zespołu i prowadza dosyć szeroki casting zawodników, rozegrali do tej pory dwa mecze kontrolne i oba wygrali.

Podopieczni Macieja Kułaka pokonali 14 lipca Naprzód Ujazd Niezdrowice (5:1), a cztery dni później wojewódzkiego finalistę Pucharu Polski, Po-Ra-Wie Większyce (2:0). Rozgrywki sezonu 2017/2018 zaliczyć mogą do udanych, gdyż ich ligowy byt po awansie nie był ani przez chwilę zagrożony i zmagania zakończyli na miejscu 8.

MKS również sprawdza i testuje, więc nie jest wykluczone, że precyzyjny skład na piąty wakacyjny sparing, trener Andrzej Orzeszek ustawi tuż przed samym spotkaniem. Sobotnie zawody towarzyskie rozpoczną się w samo południe, oczywiście na stadionie KKS-u, miejscu wszystkich gier kontrolnych naszego zespołu.