PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Mariusz Sobala nowym zawodnikiem MKS-u

Doświadczony, 32-letni pomocnik, Mariusz Sobala, podpisał roczny kontrakt z naszym klubem. Zawodnik jest wychowankiem Beskidu Andrychów. Ostatnie cztery sezony spędził w trzecioligowym BKS-ie Stal Bielsko-Biała, lecz opuścił ten klub, kiedy ów zrezygnował z 3 ligi i zamierza wznowić rozgrywki od poziomu klasy okręgowej.

Sobala ma także na swym koncie kilka występów w 1 lidze piłkarskiej Czech, w barwach MFK Karvina. U naszego południowego sąsiada grał w sumie półtora roku. Drugim jego klubem za granicą był FK Slavia Orlova-Lutyne. Piłkarskie CV rozgrywającego uzupełniają: Pasjonat Dankowice, GKS Jastrzębie, rezerwy Podbeskidzia Bialsko-Biała oraz Skra Częstochowa.

Mariusza serdecznie witamy w Kluczborku i życzymy mu potwierdzenia wartości dodanej piłkarskiego poziomu naszej drużyny oraz spełnienia pokładanych w nim nadziei!