PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Andrzej Orzeszek: Ten remis jest sprawiedliwy

Na początku pewne sprostowanie. Nie wszystkie, a może większość klubów 3 ligi, nie organizują pomeczowego spotkanie z przedstawicielami mediów, więc na tym poziomie rozgrywkowym konferencje prasowe trenerów obu drużyn należeć będą do rzadkości. To kolejne konsekwencje lądowania naszego klubie w 3 lidze.

Jaki już pisaliśmy trener Andrzej Orzeszek był podbudowany postawą swojej drużyny, ale powiedział jeszcze coś więcej: – Wynik meczu z Piastem Żmigród uważam za sprawiedliwy. Zespół Piasta w tym składzie ze sobą trochę już gra. Widać było, że dobrze rozumieją się na boisku i mają opracowane pewne schematy gry. Myśmy też o tym wiedzieli, w co oni chcą grać i w dużej części udało nam się temu zapobiec. Trochę boli to, że zwycięstwo uciekło nam  praktycznie w ostatnich minutach. Oczywiście, przeciwnik miał swoje sytuacje, ale my też je mieliśmy, więc ten remis nie powinien krzywdzić żadnego zespołu.