PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

MKS Kluczbork gotów do nowego sezonu

22 zawodników liczy na dzień 4 sierpnia seniorska kadra MKS-u Kluczbork i tylu wzięło udział w zdjęciowej sesji u progu sezonu 2018/2019 w grupie III 3 ligi, a tak się ona prezentuje:

Górny rząd od lewej: Michał Glanowski, Miłosz Reisch, Jakub Mendel, Paweł Gierak, Tomasz Dyr, Hubert Krawczun, Kamil Nykiel, Adam Orłowicz, Mariusz Sobala

Środkowy rząd od lewej: Witold Sobótka (lekarz), Dastin Knopik, Aleksander Jelonek, Maxym Franczuk, Bartosz Poloczek, Konrad Skuza, Maciej Węglarz, Dominik Lewandowski, Piotr Dachowski (kierownik drużyny), Waldemar Sosin (prezes zarządu)

Dolny rząd od lewej: Kamil Nitkiewicz, Grzegorz Gadecki, Tomasz Okraszewski, Michał Budny (II trener), Andrzej Orzeszek (trener),  Dariusz Baran (fizjoterapeuta), Piotr Makowski, Miłosz Michalewski, Tymoteusz Oczowiński