MŁODZIEŻ

Remis, zwycięstwo i porażka. Szalony tydzień trampkarzy

Już tydzień o ligowe punkty walczą trampkarze MKS-u. Drużna prowadzona przez Tomasza Chatkiewicza i Michała Honca pomiędzy 20 a 27 sierpnia rozegrała trzy mecze. Walkę w Opolskiej Lidze Trampkarzy rozpoczęła od remisu. Biało-niebiescy na inaugurację podzielili się punktami z Hattrickiem Głuchołazy (2:2), by zaledwie trzy dni później zwyciężyć na wyjeździe z OKS-em Olesno (1:0). W ostatni poniedziałek, po stojącym na bardzo dobrym poziomie widowisku, nasi chłopcy ulegli na KKS-ie Piastowi Strzelce Opolskie (3:4).

Wszystkie wyniki naszej drużyny śledzić można bezpośrednio poprzez serwis Łączy Nas Piłka, w zakładce Młodzież/Trampkarze. Przypominamy, że w tej formie odbędzie się tylko runda jesienna, a jej wygrany wiosną  2o19 wystąpi w lidze makroregionalnej. Póki co, liderem z kompletem punktów jest Pogoń Prudnik, a naszych wyprzedza jeszcze tylko wspomniany już Piast.

Informujemy przy okazji, że z powodu braku kadry, do rozgrywek sezonu 2018/2019 nie przystąpi zespół juniorów młodszych. Z kolei ostatnie nasze ekipy, czyli dwie drużyny młodzików, swoją rywalizacje rozpoczną 3 września. Ich poczynania śledzić można tutaj: Młodzież/Młodziki.

Zdjęcie 3:4 w ostatnim spotkaniu trampkarzy i było na co popatrzeć.