PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Aspöck nowym partnerem MKS-u Kluczbork

MKS Kluczbork podpisał umowę o współpracy z firmą Aspöck Systems Polska Sp. z o.o.. Aspöck to renomowany producent elektrycznego sprzętu oświetleniowego na terenie całej Europy, choć miejscem działalności przedsiębiorstwa jest także Brazylia.

Polski oddział firmy powstał w 2014 roku, a swoją siedzibę ma w Ligocie Dolnej, koło Kluczborka. Umowę z ramienia nowego partnera klubu podpisał pan Tomasz Kiczmach, prokurent Spółki.

– Na razie porozumienie zawarliśmy do 31 grudnia 2018 roku, z możliwością parafowania go na następny okres. Bardzo cieszy nas fakt, że znajdują się podmioty, chcą być z nami w trudnych dla klubu czasach – skomentował wydarzenie prezes zarządu MKS-u, Waldemar Sosin, który podpisał stosowne dokumenty.

Firmie Aspöck serdecznie dziękujemy za zaufanie i liczymy na owocną współpracę!

https://www.aspoeck.com/en