MŁODZIEŻ PRZYPIĘTY

„Starsi panowie” liderem!

Najbliższe zaplecze kadry seniorskiej przestało przebierać w środkach. Juniorzy starsi, których od lat w bój prowadzi trener Dariusz Surmiński, znów przejechali się „walcem” po rywalu. Tym razem ofiarą „Starszych” padła ekipa Polonii Nysa, której nasza młodzież wbiła aż siedem goli, nie tracąc żadnego.

Poprzednio los gości w identycznych rozmiarach podzieliła Swornica Czarnowąsy. Żeby tego było mało, biało-niebiescy od 28 sierpnia do dziś, zaaplikowali swoim rówieśnikom 17 bramek, a stracili tylko dwie! Oczywiście, forma naszych chłopaków cieszy, co zaowocowało wybiciem się na pozycję numer jeden Opolskiej Ligi Juniorów, lecz pomógł im w tym dotychczasowy lider. W ostatniej kolejce Odra Opole tylko zremisowała na terenie Chemika K-Koźle, stąd zmiana stawki i miejsca w tabeli.

Nie bez znaczenia jest tutaj płaska linia pomiędzy juniorskimi wstępami w kadrze pierwszego zespołu, gdzie nasi wychowankowie nabierać mogą doświadczenia, eksportem ich do kadry pana Dariusza. Jak już pisaliśmy, premią za dwa najwyższe pudła w OLJ będzie udział w rozgrywkach ligi makroregionalnej, już wiosną 2019 roku. 16 września nasi chłopcy znów wystąpią u siebie. Tym razem o swój skalp powalczy zespół Startu Namysłów. Na stadion KKS-u zapraszamy na godzinę 11.00.

Raport

OLJ sytuacja w tabeli

Zdjęcie: Przy piłce Dastin Knopik, prawdziwy killer w naszej ekipie. 8 goli, to prawie połowa tego, co wsadziła w tej rundzie do siatki cała drużyna.