WOKÓŁ KLUBU

MKS i Vital Medic w akcji „OIOM i Neurochirurgia dla Kluczborka”

W trakcie najbliższych trzech meczów na Stadionie Miejskim zbierane będą podpisy popierające uzyskanie finansowania z Narodowego Funduszu Zdrowia dla Oddziału Anestezjologii i Intensywnej Terapii oraz Oddziału Neurochirurgii w szpitalu Vital Medic.

– To bardzo ważna sprawa dla mieszkańców regionu, ponieważ bezpośrednio dotyczy ich samych. Podpisy zbierać będziemy 14, 26 i 30 września, na specjalnie przygotowanym stoisku. Wszelkie szczegóły naszej akcji znajdują się w przystępnej ulotce i bardzo zachęcam do czynnego w niej udziału – mówi Anna Weiler, kierownik działu marketingu firmy.

Vital Medic – Centrum leczenia Kręgosłupa, jest jednym z partnerów MKS-u Kluczbork. Swoje poparcie złożyć można także elektronicznie, na stronie www.vitalmedic.pl  lub osobiście, podpisując listę w siedzibie szpitala, przy ul. Skłodowskiej-Curie 21. Serdecznie zachęcamy do aktywnego wsparcia tej akcji!