- PRZYPIĘTY

Przedsprzedaż biletów na mecz z Podbeskidziem

Zaopatrzyć się już można w wejściówki na najatrakcyjniej zapowiadające się zawody piłkarskie tej jesieni. Chodzi oczywiście o mecz I rundy Pucharu Polski szczebla centralnego, w którym MKS podejmie Podbeskidzie Bielsko-Biała. Bilety na nie nabyć już można w internecie, w portalu bilet.pax.pl.

Przedsprzedaż na spotkanie z reprezentantem Fortuna 1 Ligi prowadzić będzie także sekretariat klubu, który zaprasza od godz. 10.00 do 15.00, w najbliższy poniedziałek i wtorek (24, 25 września). Pucharowe starcie odbędzie się w środę, 26 września, o godz. 18.00.

W dniu meczu kasy Stadionu Miejskiego czynne będą od godz. 16.00. Uwaga! Klub przygotował też specjalny, „Złoty Bilet”, który wycenił na 40 zł, a który traktować należy jako cegiełkę wsparcia dla MKS-u Kluczbork. Każdy nabywca takiej karty wstępu otrzyma klubowy upominek.

Ceny biletów są takie same jak na mecze ligowe i znajdują się w zakładce Bilety/Informacje. Karnety na pucharowy mecz nie obowiązują!