PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Przedszkolaki odwiedziły MKS

Grupa „Motylki” z Bażan, czyli przedszkolaki z tamtejszego oddziału Publicznego Przedszkola w Bogacicy „wizytowały” główną arenę występów naszych drużyn, Stadion Miejski w Kluczborku. Odwiedziny odbyły się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu.

Dzieciaki przywitało trzech specjalistów od kontaktów z najmłodszymi: Tomasz Dyr, Hubert Krawczun i Paweł Krauz. Jak na piłkarzy przystało na początek przybili każdemu „piątkę” i przeszli do opowieści o funkcjonowaniu i historii klubu.

Przedszkolaki zajrzały do sali, w której odbywają się treningi zimą, siłowni, szatni oraz mogli usiąść na trybunach i ławce dla rezerwowych. Później było to, na co najmłodsi czekali najbardziej, a mianowicie trening z zawodnikami MKS-u, poprzedzony profesjonalną rozgrzewką. Całości dopełniło strzelanie rzutów karnych i oczywiście mini-mecz: przedszkolaki kontra biało-niebiescy.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i zapraszamy ponownie!