Paweł Gierak nie zagra w Zabrzu

Jeden gol (Piast Żmigród) i komplet pełnowymiarowych występów. Tak w rundzie jesiennej w 3 lidze wyglądają meczowe statystyki Pawła Gieraka. Nasz środkowy obrońca nie zagra niestety przeciwko rezerwom Górnika Zabrze. Podczas ostatnich zawodów z Wartą Gorzów Wielkopolski stoper biało-niebieskich ujrzał czwartą w tym sezonie żółtą kartkę i będzie musiał pauzować.

Wcześniej nasz defensor napominany był podczas spotkań z Ruchem Radzionków, Ruchem Zdzieszowice i Ślęzą Wrocław, natomiast wspomniana bramka była premierową, jaką MKS zdobył na trzecioligowych boiskach. Z kronikarskiego obowiązku przypomnijmy, że dla “Giera” to już dziesiąty sezon w naszych barwach, w tym siódmy z rzędu i jego absencja będzie sporym osłabieniem bloku defensywnego naszej drużyny.