PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Andrzej Orzeszek odchodzi z MKS-u

Zarząd klubu MKS Kluczbork podjął decyzję o rozwiązaniu umowy z trenerem Andrzejem Orzeszkiem. Obie strony rozstaja się za porozumieniem stron. 51-letni szkoleniowiec naszego trzecioligowca objął 26 czerwca br. Drużynę poprowadził w 12 spotkaniach (3 zwycięstwa, 3 remisy, 6 porażek), w których MKS zdobył 12 punktów (średnia – 1 pkt. na mecz).

Zespół Orzeszka awansował także do I rundy Pucharu Polski, pokonując na wyjeździe Błękitnych Stargard (2:1), ale odpadł z tych rozgrywek ulegając na własnym stadionie Podbeskidziu Bielsko-Biała (0:2). Nasz team pożegnał się także z rozgrywkami pucharu wojewódzkiego, w  II rundzie, po porażce w Kluczborku z Ruchem Zdzieszowice (0:1).

Trenerowi Andrzejowi Orzeszkowi dziękujemy za podjęcie wyzwania i wysiłki włożone w budowanie drużny po spadku z 2 ligi i życzymy powodzenia w dalszej pracy trenerskiej! Z MKS-em rozstaje się także II trener Michał Budny.