PIERWSZA DRUŻYNA

Kamil Nykiel kontuzjowany

Podczas ostatniej gry wewnętrznej naszej drużyny, kontuzji kolana doznał Kamil Nykiel. Uraz ten wyeliminował naszego pomocnika z występu w ostatnią sobotę przeciwko Górnikowi II Zabrze. Przypomnijmy, że w czerwcu wychowanek MKS-u przeszedł operację łąkotki i na ponad trzy miesiące zawiesił buty na kołkach. Co kroi się teraz?

– To nie jest odnowienie się poprzedniej kontuzji, choć znów mamy do czynienia z kolanem. Podejrzewam, że tym razem naruszone zostały jego ścięgna. Mądrzejsi będziemy w poniedziałek po południu, kiedy zawodnik przejdzie badania lekarskie – informuje fizjoterapeuta zespołu, Dariusz Baran.

Powrót Nykiela na boisko miał miejsce 22 września, przeciwko rezerwom Zagłębia Lubin. Kamil zagrał także połówkę pucharowego spotkania z Podbeskidziem Bielsko-Biała oraz w niepełnych wymiarach czasowych zaprezentował się w meczach z Miedzią II Legnica, Gwarkiem Tarnowskie Góry i Wartą Gorzów Wielkopolski. Czekamy na wyniki obdukcji i trzymamy kciuki!