PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Może najpierw “Złoty bilet”? Przedsprzedaż na Stilon ruszyła

Klub sposobi się do kolejnego meczu w Kluczborku. Oprócz zaproszenia na to spotkanie, serdecznie zachęcamy do zakupu tzw. “Złotego biletu”, który od 26 września i pucharowych zwodów z Podbeskidziem Bielsko-Biała, funkcjonuje w obiegu.

– W imieniu klubu chciałbym prosić naszych wiernych kibiców o symboliczne wsparcie w postaci zakupu „Złotego Biletu„ na spotkania naszej drużyny. Bilet kosztuje 40 złotych i jest jednocześnie biletem wstępu na mecz. Tego typu inicjatywy były kiedyś prowadzone, ale uważamy, że warto było do nich wrócić. Uważamy, że jest to dla pojedynczego kibica niewiele, ale dla nas każda pomoc jest bardzo istotna. Dziękujemy za już i prosimy o jeszcze – apeluje Andrzej Rak, członek zarządu MKS-u Kluczbork.

“Złotą” wejściówkę nabyć można na trzy sposoby. W stadionowej kasie przed meczem, w internecie (dowód zakupu poprzez system bilet.pax.pl można później wymienić na “ZB” ) oraz w przedsprzedaży, którą każdorazowo organizuje klub. 24 i 25 listopada (środa i czwartek), w godz. 10.00-15.00, w sekretariacie klubu, zaopatrzyć się już będzie można w wejściówki na zawody ze Stilonem oraz oczywiście w “Złoty bilet”. Sprzedaż internetowa już funkcjonuje. Zapraszamy!