PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Sponsoring do korekty. Foton na koszulkach MKS-u!

Sponsorem strategicznym nie będzie, ale firma Foton skorygowała zapisy umowy wsparcia MKS-u Kluczbork i zagości na koszulkach naszej drużyny. – Bardzo się cieszę, że znalazł się podmiot, który współpracuje już z nami, ale  postanowił zwiększyć swoje wsparcie dla MKS-u. Prawdziwych przyjaciół poznaje się także w 3 lidze! – cieszy się wiceprezes klubu, Wojciech Smolnik.

– Bardzo dziękujemy za wsparcie w tych trudnych dla klubu czasach i dziękujemy za zaufanie firmie Foton. Miejsc do wykorzystania na koszulkach pierwszej drużyny jest jeszcze sporo i jesteśmy w stanie zmieścić tam wszystkie firmy, które pójdą śladem Fotonu. Tylko tak – wspólnie i razem – jesteśmy w stanie odbudować świetność kluczborskiej piłki. Prowadzimy kolejne rozmowy i nie ustajemy w poszukiwaniu potencjalnych sponsorów i  następców – deklaruje wprost Paweł Łobos, członek zarządu naszego klubu.

Nowa umowa z Fotonem zawarta została na czas nieokreślony. Nowe porozumienie ze strony sponsora parafowali, Siergiej Borysiuk  i Włodzimierz Pastuszenko, zaś z ramienia klubu wymienieni wyżej, panowie Smolnik i Łobos. Firma  Foton świadczy profesjonalne usługi w zakresie doboru pracowników z Ukrainy oraz użyczenia ich polskim przedsiębiorstwom o każdym profilu działalności. Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego partnera: http://fotonpraca.pl/pl/o-nas/, i wypatrywania jego logotypu na biało-niebieskich strojach, już podczas najbliższego meczu ze Stilonem Gorzów Wielkopolski.

Zdjęcie: Aleksander Jelonek prezentuje nowe, obowiązujące już, wdzianko naszej drużyny.