PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Lewandowski i Knopik jak Sobota i Tuszyński

Sobotni mecz ze Stilonem Gorzów Wielkopolski był trzecim w ostatniej dekadzie. Dwie poprzednie wizyty drużyny tego klubu na Stadionie Miejskim w Kluczborku miały miejsce w 1 lidze. 1 sierpnia 2009 roku MKS uległ gorzowianom 1:2, z kolei 19 listopada 2010, pokonał ich 3:2. Co ma piernik do wiatraka?

Otóż w tym pierwszym meczu do siatki rywala trafił Waldemar Sobota. W tym drugim jednego z goli zdobył Patryk Tuszyński. Obaj zrobili potem karierę, momentami wielką. Dominik Lewandowski szalał na początku spotkania, Dastin Knopik dobił przeciwnika w samej końcówce. Obu ludziom Dariusza Surmińskiego umieszczanie piłki w siatce zajęło od 2 do 6 minut. Czy Lewandowski albo Knopik pójdą w ślady „Waldiego” i „Tuszyna”? Oto jest pytanie!