PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Firma Toraf dołączyła do sponsorów klubu

– To bardzo dobra wiadomość dla nas i dla sympatyków klubu. Jest nam niezmiernie miło podzielić się tą informacją, a jeszcze bardziej cieszy fakt, że to kolejna firma z lokalnego podwórka, która nam zaufała i której przyszłość kluczborskiej piłki leży głęboko na sercu – mówi prezes MKS-u Kluczbork, Waldemar Sosin.

Wypowiedź naszego sternika to jednocześnie komentarz do podpisanej właśnie nowej umowy sponsorskiej. Kolejnym partnerem klubu będzie Przedsiębiorstwo Nasienne i Centrum Ogrodnicze Toraf, z siedzibą w Kluczborku, a dokument o współpracy parafowany został na czas nieokreślony. Z ramienia pozyskanego właśnie partnera klubu podpisał go pan Tomasz Węgrzynowski – współwłaściciel firmy.

Toraf pochwalić się może 25-letnią tradycją. To przedsiębiorstwo rodzinne, zajmujące się produkcją nasion i kiełkownic. Sprzedaje też akcesoria ogrodowe oraz stojaki ekspozycyjne. Od niedawna zajmuje się także dystrybucją odzieży czeskiej marki Adler. Ofertę nasion ziół, traw, warzyw i kwiatów kieruje głównie do odbiorców hurtowych i sklepów.

– Dla MKS-u Kluczbork to bardzo ważny sygnał, że mimo trudnej sytuacji w jakiej znalazł się klub, są firmy i ludzie którzy chcą być z nami, a bez pomocy z zewnątrz jakikolwiek rozwój klubu jest praktycznie niemożliwy – nie ukrywa zadowolenia prezes Sosin. Serdecznie zapraszamy na stronę firmy Toraf, dziękujemy jej za wsparcie i życzymy zadowolenia ze współpracy z nami!