PIERWSZA DRUŻYNA

Hubert Krawczun nie zagra w Bielsku-Białej

W najbliższym meczu naszej drużyny nie będzie mógł wystąpić Hubert Krawczun. Podczas ostatniego starcia przeciwko Pniówkowi Pawłowice Śląskie nasz środkowy obrońca ukarany został żółtą kartką. To czwarte takie napomnienie w tym sezonie, dlatego przeciwko Rekordowi Bielsko-Biała naszego defensora czeka regulaminowa pauza.

Informacja ta jest na tyle istotna, że Krawczun w nowym sezonie zaliczył komplet pełnowymiarowych występów we wszystkich ligowych spotkaniach biało-niebieskich. Zagrał także w I rundzie Pucharu Polski z Podbeskidziem Bielsko-Biała. Poprzednie “żółtka” Hubert zobaczył stawiając czoła Górnikowi Polkowice i Stilonowi Gorzów Wielkopolski – w Kluczborku oraz Zagłębiu II Lubin – na wyjeździe.