PIERWSZA DRUŻYNA

Kompleksowa „rozpiska” trenera Surmińskiego

Trener Dariusz Surmiński pierwszy zespół objął bardzo niedawno, bo zaledwie 16 października. Oprócz trzech meczów ligowych i rzecz jasna cotygodniowych mikro-cykli treningowych, szkoleniowiec biało-niebieskich już dziś przygotowany jest praktycznie na wszystko.

Wciąż nowy jeszcze coach MKS-u ma już gotowy plan roztrenowania drużyny, „odatowaną” świąteczno-noworoczną przerwę urlopową, powrót ekipy do zajęć, rozpisany okres przygotowawczy do wiosennej rundy rewanżowej oraz… potwierdzony plan sparingów – zima 2019!

Mało tego, jeszcze w tym roku nasz trzecioligowiec rozegra sprawdzian, podczas którego pan Darek będzie chciał jeszcze raz kompleksowo przyjrzeć się swoim podopiecznym na tle silnego rywala. To jedyna informacja, którą możemy zdradzić teraz, no bo o czym będziemy pisać, kiedy skończą się rozgrywki w tym roku?

Wypatrujcie zatem daty i godziny grudniowego sparingu z Odrą Opole, a naszemu trenerowi winszujemy wnikliwej analizy rynku transferowego podczas sezonowej przerwy, gdyż czynność to może pochłonąć bardzo dużo czasu. To chyba jedyna w sztabie szkoleniowym – póki co – niewiadoma, oprócz rzecz jasna wyników dwóch ostatnich spotkań naszych seniorów. Ale to już zupełnie inna historia.