- MŁODZIEŻ

Juniorzy w Shape Line poćwiczą “za free”

Siłownia, body space, sauna i kawiarenka, z wszystkich tych dobrodziejstw korzystać mogą bezpłatnie nasi juniorzy,  wraz ze sztabem szkoleniowym.  To gest firmy Shape Line z Kluczborka, która doceniła awans naszej drużyny do ligi makroregionalnej.

– Chcemy pomóc chłopakom i stworzyć im jak najlepsze warunki przygotowań do rundy wiosennej. Sportowa poprzeczka pójdzie z pewnością wyżej, a nasza oferta z pewnością przysłuży się budowaniu dobrej formy zespołu na mecze w rozgrywkach międzywojewódzkich – mówi Marcin Mączka, współwłaściciel firmy.

Klub fitness Shape Line znajduje się w Kluczborku, przy ulicy Kołłątaja 9 (budynek naprzeciwko krytej pływalni, pierwsze piętro), do którego przy okazji serdecznie zapraszamy!