PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

MKS skończył ligowe granie

Sztab szkoleniowy rozpisał plan pracy na najbliższe dni. Biało-niebiescy o ligowe punkty już w tym roku nie zagrają ponieważ mecz ostatniej, 17. kolejki w 3 lidze załatwili awansem, kiedy 13 października podjęli przy Sportowej Wartę Gorzów Wielkopolski. Do końca rundy jesiennej nie zmieni się także pozycja naszej drużyny w ligowej tabeli.

14. miejsce nie jest z pewnością lokatą o jakiej marzyli kluczborscy kibice. Plac ten, choć umieszczony nad spadkową kreską tylko pozornie gwarantuje bezpieczeństwo. Tym, którzy posiłkują się klasyfikacjami niższych lig zamieszczanych w portalu 90minut.pl informujemy, że z grupą trzecią pożegnają się minimum cztery kluby, a jeśli brać by pod uwagę aktualną sytuację w 2 lidze, to nawet pięć!

Nasza drużyna luzować zatem będzie treningowe obciążenia do maksymalnie trzech zajęć w tygodniu, a rozbrat z piką spowodowany przerwą w rozgrywkach oraz okresem świąteczno-noworocznym rozpocznie się 7 grudnia. Do tego czasu naszą ekipę czeka jeszcze sprawdzian z czwartoligowym OKS-em Olesno, w sobotę 24 listopada o godzinie 13.00 który najprawdopodobniej rozegrany zostanie na stadionie KKS-u. Sam sparing oczywiście zaanonsujemy.

Co będzie dalej i jakie są klubowe plany oraz jakie będą jego działania w zimowym okresie przygotowawczym, o tym sukcesywne będziemy informować. Przyjdzie także czas na bardziej szczegółową analizę dotychczasowych poczynań naszej drużyny oraz całych dotychczasowych rozgrywek w naszej trzecioligowej „dywizji”.