PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Sparing. MKS Kluczbork – OKS Olesno 0:0

Sparingowym sprawdzianem z OKS-em Olesno nasz trzecioligowiec zakończył tegoroczne uprawianie futbolu. Trener Dariusz Surmiński sprawdził w sobotę dwóch nowych zawodników z formacji ofensywnych oraz dał szansę zaprezentowania się czterem juniorom, którzy w jesiennym seniorskim składzie MKS-u pojawili się po raz pierwszy (Tymoteusz Oczowiński, Mykola Serzhaniuk, Miłosz Paradowski, Jakob Rychlik).

To w zasadzie najważniejsza wiadomość z kluczborskiego „Lotniska”, gdzie odbył się test-mecz. Stuprocentowych sytuacji w trakcie 90 minut z obu stron w zasadzie nie odnotowano, no może z jednym wyjątkiem, kiedy w ostatnich sekundach spotkania dobrą okazję miał Piotr Makowski i dobijający Dastin Knopik. Bramkarz przyjezdnych był jednak górą i finał całego sprawdzianu z czwartoligowcem pozostał bez goli.

Biało-niebiescy wcześniej niż planowano zakończą uprawianie futbolu AD 2018. Nastąpi to już w przyszłym tygodniu, ale najpierw przejdą specjalne testy FMS, ale o tym już przy następnej okazji.

MKS (skład wyjściowy): Franczuk – Michalewski, Gierak, Krawczun, Dyr – Lewandowski, Glanowski, Okraszewski, zawodnik testowany – Jaszczak, zawodnik testowany

Po przerwie wystąpili: Skuza, Paradowski, Sobala, Oczowiński, Serzhaniuk, Makowski, Knopik, Rychlik.