PIERWSZA DRUŻYNA

Noworoczna lista obecności

7 stycznia 2019, godzina 17.00, to oficjalna i historyczna już data treningowego otwarcia zimowego okresu przygotowawczego do rundy rewanżowej w grupie III 3 ligi. Na pierwszych w nowym roku zajęciach zameldowali się (alfabetycznie): Tomasz Dyr, Grzegorz Gadecki, Paweł Gierak, Aleksander Jelonek, Norbert Jaszczak, Paweł Krauz, Hubert Krawczun, Dominik Lewandowski, Piotr Makowski, Jakub Mendel, Miłosz Michalewski, Kamil Nitkiewicz, Kamil Nykiel, Tomasz Okraszewski, Adam Orłowicz, Bartosz Poloczek, Miłosz Reisch, Konrad Skuza, Mariusz Sobala i Maciej Węglarz.

W poniedziałkowe popołudnie z podstawowej kadry przy Sportowej zabrakło Maksyma Franczuka i Tymoteusza Oczowińskiego i Dastina Knopika, których powodów absencji nie znamy. Wolne dostał Michał Glanowski, z kolei wymieniony już Reisch nie trenował z powodu dolegliwości bólowych po założonych szwach.

Trener Dariusz Surmiński na szkoleniową inauguracje zaprosił także: Miłosza Koniecznego (środkowy pomocnik Polonii Krępno, niestety nie dojechał), Michała Mazura (środkowy pomocnik Piata Gliwice II), Marcina Jantosa (napastnik LZS-u Gronowice), Oskara Skuzę (środkowy pomocnik, brat Konrada, Stadion Śląski Chorzów) oraz doskonale znanego z występów wielu klubach Bartosza Szepetę.

Pierwszy mecz testowy biało-niebiescy zagrają już w najbliższą sobotę, a ich wyjazdowym rywalem będzie Lechia Tomaszów Mazowiecki, czołowy zespół grupy I 3 ligi. Początek spotkania zaplanowani na godzinę 13.00.