- MŁODZIEŻ

Dwa razy na podium w Kurt Siebert Cup 2019

Zimowe wyjazdy do Niemiec to dla młodzieżowych drużyn MKS-u podtrzymywana każdego roku tradycja. Tym razem międzynarodowy turniej halowy Kurt Siebert Cup odbył się w dniach 12-13 stycznia, a zameldowały się na nim dwie nasze ekipy. Do klubu Goslarer SC 08, który był organizatorem imprezy, pojechali zawodnicy z roczników 2004 i 2005, z trenerami Tomaszem Chatkiewiczem i Gracjanem Gacmagą.

Nasi reprezentanci na parkiecie poradzili sobie bardzo dobrze. W sobotę i niedzielę drugie miejsce podium zarezerwowane było dla przybyszy z Kluczborka. Warto dodać, że biało-niebiescy rywalizowali też z zespołami, w których grali piłkarze urodzeni w roku 2003, czyli „starszaki”. Za każdym razem o końcowych miejscach zadecydowały w finale serie rzutów karnych!

Nie obyło się bez wyróżnień indywidualnych. Najpierw statuetka dla najlepszego bramkarza pierwszego dnia turnieju powędrowała do rąk Tomasza Domagały. W niedzielę zaś,  zawodnikiem numer jeden całej rywalizacji wybrany został Dawid Begar. Gratulujemy!

W styczniowym turnieju udział wzięli:

MKS Kluczbork 2004: Dawid Begar, Filip Brząkała, Piotr Czysty, Tomasz Domagała, Dawid Filarski, Szymon Grzelak, Filip Kukla, Szymon Mudrak, Kamil Śliwiński, Kacper Śmiałek, Tomasz Zacharasiewicz.

MKS Kluczbork 2005: Jakub Iwanicki, Paweł Jabłoński, Peter Kulesa, Aleks Grabowiecki, Dominik Tabisz, Bartosz Nakonieczny, Jakub Krawczyk, Aleksander Kołodnicki, Oskar Magdziarek.

Więcej o wyprawie do Niemiec znajdziemy na Facebook-u, na stronie rocznika 2004: https://www.facebook.com/mkskluczbork2004/.

Wszystkie wyniki w załączniku dołączonym do tekstu.

Zdjęcie. Zawodnicy z rocznika 2004 już po dekoracji.

ZAŁĄCZNIKI

# Plik Data dodania Pobrania
1 pdf Kurt Siebert Cup 2019 - wyniki MKS 14 stycznia 2019 19:05 107