- MŁODZIEŻ

Trampkarze obozowali pod Giewontem

W dniach 2-9 lutego zawodnicy z rocznika 2004 przebywali na zimowym obozie treningowo-szkoleniowym w Zakopanem. Przez 7 dni trampkarze MKS-u korzystali z dobrodziejstw i sportowej infrastruktury oferowanej przez obiekty rekreacyjno- sportowe ośrodka Api Zakopane.

Oprócz – rzecz jasna – codziennych rozruchów i treningów, nasi ”wczasowicze” odwiedzili słynne Krupówki, podziwiali piękno okolicy oraz relaksowali się poprzez turnieje w FIFA i tenisa stołowego. Podopieczni Tomasza Chatkiewicza rozegrali nawet mecz kontrolny z drużyną Lechii Dzierżoniów.

– W planie mieliśmy jeszcze dwa sparingi, ale niestety choroba zawodników to pokrzyżowała. Pogoda była idealna do trenowania a boiska doskonale przygotowane. Zgrupowanie oprócz podniesienia kwalifikacji zawodników miało również na celu integrację całej drużyny. Dodam także, że po ciężkich dniach treningowych korzystaliśmy z odnowy biologicznej w Termach Chochołowskich. Nie byłoby tego wyjazdu bez nieocenionych rodziców, którzy wraz z klubem sfinansowali nam ten wyjazd, a za co serdecznie w imieniu chłopaków i swoim dziękuję! – wyraża zadowolenie szkoleniowiec grupy.

Strona rocznika 2004 na Facebook-u: https://www.facebook.com/mkskluczbork2004/