PIERWSZA DRUŻYNA

Zima 2019, sparing 7: MKS Kluczbork – Małapanew Ozimek 1:5 (1:2)

Środowa gra kontrolna z Małąpanwią rozpoczęła się pomyślnie. Nasi chłopcy szybko ruszyli do przodu i już w 14 minucie prowadzili, kiedy z bliska do siatki rywala trafił Michał Szewczyk. Niestety, były to tylko miłe złego początki i generalnie wszystko na co tego wieczora stać było gospodarzy. Do końca spotkania do siatki trafiali już tylko zawodnicy drużyny z BS 4 ligi opolskiej, a ich gole potwierdzały tylko dominację na placu gry przez całe zawody.

Świetną dyspozycję strzelecką z jesieni potwierdzili Michał Bienias i Patryk Wojtasik. Oprócz nich MKS pogrążył dwukrotnie jeszcze Jakub Wacławczyk. Rozmiary przegranej z niżej notowanym przeciwnikiem w obliczu uciekających dni zwiastujących inaugurację rundy rewanżowej nie napawają niestety optymizmem i cała nasza kadra ma naprawdę nad czym rozmyślać i rozprawiać.

Następny mecz kontrolny biało-niebiescy rozegrają już w najbliższą sobotę. Sparingowy mini-maraton zakończy starcie z Agroplonem Głuszyna, w sobotę, 16 lutego, o godzinie 12.00, oczywiście w Stobrawie, na boisku ze sztuczną nawierzchnią.

Sparing: MKS Kluczbork – Małapanew Ozimek 1:5 (1:2)

Bramki: 14′ Szewczyk – 40′, 45′ Wacławczyk, 60′ Bienias, 67′, 88′ Wojtasik

MKS: Franczuk (46. Skuza) – Michalewski (46. Zatorski), Gierak (46. Mazur), Krawczun (46. Sobala), Dyr – Węglarz (46. Jantos), Orłowicz (46. Szepeta), Nykiel (46. Gadecki), Lewandowski (46. Jaszczak), Szewczyk – Reisch (46. Krauz)

Nieobecni: Jelonek (chory) i Nitkiewicz (kontuzja)