WOKÓŁ KLUBU

MKS i szkoła w Bogdańczowicach tworzą piłkarską klasę

Miejski Klub Sportowy w Kluczborku wraz z Zespołem Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im Jana Dzierżonia w Bogdańczowicach rozpoczynają nabór do klasy pierwszej o profilu piłkarskim dla uczniów z rocznika 2003 i 2004. W dniu 24 lutego,  podczas turnieju MKS Cup 2019 nauczyciele placówki przedstawią prezentację dotyczącą kierunków kształcenia, zajęć sportowych oraz bazę treningową pod nowe przedsięwzięcie.

Projekt ruszyć ma wraz z nowym rokiem szkolnym, od września 2019 r. MKS Kluczbork planuje szkolić zawodników w zadanej grupie treningowej. Uczniowie, którzy będą zainteresowani podjęciem nauki w Zespole Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Bogdańczowicach oraz zostaną zakwalifikowani pod względem umiejętności stricte piłkarskich i będą codziennie uczestniczyć w zajęciach treningowych pod nadzorem wykwalifikowanej kadry trenerskiej.

Adepci zostaną także nieodpłatnie zakwaterowani w internacie szkoły, uczniowie/zawodnicy poniosą jedynie koszty wyżywienia (ok. 12 zł osobodzień). Pierwsza grupa liczyć będzie 22 uczniów i to do nich skierowana jest niniejsza oferta. Uczniowie spoza terenu powiatu kluczborskiego, którzy są zainteresowani profesjonalnym treningiem piłkarskim mogą zgłaszać się do biura klubu w godzinach pracy sekretariatu lub przesłać swoje dane osobowe na adres: biuro@mkskluczbork.pl, z dopiskiem “klasa sportowa MKS Kluczbork”. O terminie i miejscu testów piłkarskich kandydaci zostaną poinformowani indywidualnie. Serdecznie zapraszamy!