- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

MKS gotów do rundy rewanżowej

25 zawodników liczy aktualna kadra seniorów MKS-u Kluczbork. W trakcie zimowego okresu przygotowawczego drużynę opuścili: Michał Glanowski (MKS Wołczyn), Bartosz Poloczek (MKS Śląsk Świętochłowice), Piotr Makowski (Polonia Bytom) i Tomasz Okraszewski (szuka klubu).

W tym samym czasie przy Sportowej 7 pojawiło się czterech nowych zawodników: Marcin Jantos (LZS Gronowice). Bartosz Szepeta (GKS  Przodkowo), Michał Szewczyk (Soła Oświęcim), Nikodem Zatorski (Olimpia Grudziądz) oraz Michał Mazur, który  powrócił do klubu z wypożyczenia do Piasta Gliwice.

Zdjęcie kadry (do pobrania w pełnej rozdzielczości) na rundę wiosenną sezonu 2018/2019 zamieściliśmy w zakładce: Drużyna/Aktualna Kadra. Podczas sesji zdjęciowej, która odbyła się 2 marca z powodu obowiązków zawodowych zabrakło Pawła Gieraka. Sylwetki wszystkich naszych zawodników oraz numery z jakimi będą występować wiosną odnajdziemy w zakładce: Drużyna/Zawodnicy, zaś personalia sztabu szkoleniowego w miejscu: Drużyna/Sztab Szkoleniowy.

Gotowy jest także terminarz rundy rewanżowej. Znajduje się on w zakładce Rozgrywki/Sezon 2018/2019/Terminarz 3. liga gr III, zaś mecze naszego zespołu zamieściliśmy poziom wyżej i figurują w: Rozgrywki/Sezon2018/2019/Terminarz MKS. Przypomnimy, że nasz zespół tegoroczne boje o ligowe punkty rozpocznie 9 marca, o godzinie 17.00. Na inaugurację piłkarskiej wiosny przyjedzie do nas MKS Piast Żmigród.