PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Konsylium trzecioligowca: Węglarz, Michalewski, Krauz

Maciej Węglarz, Miłosz Michalewski i Paweł Krauz nie dograli pełnych 90 minut meczu przeciwko Piastowi Żmigród. W każdym przypadku do sięgnięcia po ławkę zawodników rezerwowych nasz sztab szkoleniowy zmusiły kontuzje reprezentantów wyjściowego garnituru. Najpoważniej wygląda sprawa spuchniętej kostki pierwszego w tym roku zdobywcy gola dla MKS-u. Nasz pomocnik musi przejść dodatkowe badania i jego występ z Agroplonem Głuszyna stoi pod największym znakiem zapytania.

50/50, to rokowania szans na wyjazd do Namysłowa, jeśli chodzi o innego wychowanka naszego klubu. Człowiek do zadań specjalnych, czyli „Żołnierz” Dariusza Surmińskiego, w sobotę zagrał tylko połówkę, a z placu gry zszedł w efekcie stłuczenia tułowia i do chwili obecnej ciężko mu się oddycha. Został jeszcze „Ibra”, który w drugiej połowie złapał się za „dwójkę”. To jednak nie problem i mięsień nie doznał jakiegoś większego uszczerbku. Zawodnik dostał jednak wolne do środy, ale z powodu przeziębienia, które miejmy nadzieję szybko sobie pójdzie.