MŁODZIEŻ

Zwycięska seria trampkarzy

Opolska Liga Trampkarzy jest już po trzech wiosennych kolejkach. Młodzi zawodnicy naszego klubu w trakcie rundy rewanżowej radzą sobie bardzo dobrze. Drużyna prowadzona przez Tomasza Chatkiewicza odniosła trzecie z rzędu zwycięstwo i w ostatni weekend pokonała rówieśników z Strzelec Opolskich.

Cieszy dobra skuteczność naszej ekipy oraz szeroki przekrój strzelców goli. W tym roku do siatek rywali futbolówkę posyłali już Szymon Mudrak, Paweł Jabłoński, Dawid Begar, Szymon Grzelak, Filip Kukla i Filip Brząkała. Prawdziwą weryfikacją formy naszych chłopców będą kwietniowe spotkania z drużynami górnej części tabeli.

Wszystkie wyniki i terminarz najbliższych meczów naszego zespołu oraz klasyfikację znajdziemy na stronie Łączy Nas Piłka: Rozgrywki, Tabela.

Drugi rzut trampkarski swoje rozgrywki wznowił w ostatnią niedzielę, i też od zwycięstwa. MKS II, który występuje w 2 lidze wojewódzkiej na inaugurację wygrał 3:2 w Wołczynie, po dwóch bramkach Petera Kulesy i jednej Aleksa Grabowieckiego. Kalendarz gier grupy I oraz tabela, w której jesteśmy liderem, znajduje się tutaj: Rozgrywki, Tabela.