MŁODZIEŻ

MLJS: MKS Kluczbork – Miedź Legnica 0:7 (0:3)

– Nie zdołaliśmy się postawić drużynie gości. Zespół z Legnicy przez cały mecz kontrolował jego przebieg i narzucił swój styl gry. Byliśmy się w stanie bronić skutecznie tylko przez pierwsze 20 minut. Miedź nas zdominowała i w każdym elemencie pokazała, jaka jest różnica pomiędzy juniorskimi poziomami rozgrywkowymi – mówił po ostatnim spotkaniu juniorów starszych trener Michał Honc.

To już trzecia z rzędu przegrana naszego seniorskiego zaplecza w ramach ligi makroregionalnej. – Przyjmujemy tą porażkę „na klatę”, dalej ciężko pracujemy, aby niwelować błędy i wyciągać wnioski. Uczymy się sztuki piłkarskiej od drużyn spoza województwa i  mam nadzieje, że te mecze zaprocentują w przyszłości. Piłka nożna uczy pokory i takie lekcje teraz przyjmujemy – dodaje szkoleniowiec MKS-u.

Przed naszą ekipa  kolejna ciężka próba. Już w niedzielę, o godzinie 12.00, nasi chłopcy zmierzą się w Zabrzu z  tamtejszym Gwarkiem, który z kompletem zwycięstw okupuje pozycję lidera.

MLJS: MKS Kluczbork – Miedź Legnica 0:7 (0:3)

Raport  Tabela

MKS: Banasiński – Paradowski, Mazur, Kalus, Oczowiński (46. Suslik), Gadecki (80. Prządka), Sypko, Malawski (70.  Wojnarowski), O. Skuza, Rychlik (75. Lizoń), Serzhaniuk.