PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Przedsprzedaż biletów na mecz ze Ślęzą

Informujemy, że działa już internetowa sprzedaż biletów na mecz ze Ślęzą Wrocław. Zakupu wejściówki na to spotkanie dokonać można poprzez uruchomienie specjalnego przycisku KUP BILET, zamieszczonego na stałe na stronie głównej.

W bilet zaopatrzyć się można także w sekretariacie klubu. Tam już tradycyjnie dystrybucja odbywa się przez dwa dni poprzedzające każde zawody, tj. w czwartek i piątek w godz. 10.0o-15.00. Wszystkie informacje na temat cen oraz zasad sprzedaży biletów znajdują się w zakładce Bilety/Informacje. Dodajmy tylko, że kasy Stadionu Miejskiego otwarte są co najmniej godzinę przed rozpoczęciem każdego meczu.

Kontynuując tradycję z rundy jesiennej, klub ponownie wprowadził do obrotu tak zwany „Złoty Bilet”. Kosztuje on 40 zł i polecany jest wszystkim tym, którzy bez zbędnych formalności chcą przy okazji każdego spotkania u siebie finansowo i bezpośrednio wesprzeć MKS Kluczbork. Posiadacz największej liczby tego rodzaju wejściówek, zostanie na zakończenie rozgrywek uhonorowany specjalnym, bardzo okazjonalnym i atrakcyjnym upominkiem.

Zapraszamy na wszystkie mecze naszej drużyny i zachęcamy do wsparcia klubu!