PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

“Złoty bilet” od Patryka Tuszyńskiego

“Złoty bilet” to akcja klubu skierowana do wszystkich tych, którzy w najprostszy z możliwych sposobów chcą wspierać MKS Kluczbork. Bez danych personalnych, umowy i oczekiwanych gratyfikacji, na każdy mecz można po prostu nabyć taką wejściówkę i przy okazji przekazać klubowi 40 złotych.

W tym sezonie biało-niebiescy w Kluczborku wystąpią jeszcze trzy razy, więc to ostatnia prosta żeby wzbogacić się o kolekcję “złotych biletów” i zgarnąć specjalną nagrodę. Do współpracy w tej materii poprosiliśmy jedną z ikon kluczborskiej piłki, zawodnika dla którego MKS był trampoliną do piłkarskiej kariery.

Dla posiadacza największej liczby “złotek” Patryk Tuszyński ofiarował swoją meczowa koszulkę KGHM Zagłębia Lubin, na której złożył swój autograf. Za prezent serdecznie dziękujemy i pozdrawiamy! Czy łowców złotych biletów przybędzie i kto wejdzie w posiadanie kolekcjonerskiego rarytasu, przekonamy się już na początku czerwca, a warto!