PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Sprzedaż biletów na ostatnie mecze w tym sezonie

Informujemy, że bilety na dwa ostatnie mecze w sezonie 2018/2019, z Rekordem Bielsko-Biała (29 maja) i Foto-Higieną Gać (1 czerwca), będą jak zwykle dostępne w internecie. Zakupu wejściówek na te spotkania dokonać można poprzez uruchomienie specjalnego przycisku KUP BILET, zamieszczonego na stałe na stronie głównej.

W bilety zaopatrzyć się można także w sekretariacie klubu. Tam już tradycyjnie dystrybucja odbywa się przez dwa dni poprzedzające każde zawody, tj. w poniedziałek i wtorek (Rekord) oraz środę i czwartek (Foto-Higiena), w godz. 10.0o-15.00. Wszystkie informacje na temat cen oraz zasad sprzedaży biletów znajdują się w zakładce Bilety/Informacje. Dodajmy tylko, że kasy Stadionu Miejskiego otwarte są co najmniej godzinę przed rozpoczęciem każdego meczu.

Kontynuując tradycję z rundy jesiennej, klub ponownie wprowadził do obrotu tak zwany „Złoty Bilet”. Kosztuje on 40 zł i polecany jest wszystkim tym, którzy bez zbędnych formalności chcą przy okazji każdego spotkania u siebie finansowo i bezpośrednio wesprzeć MKS Kluczbork. Posiadacz największej liczby tego rodzaju wejściówek, zostanie na zakończenie rozgrywek uhonorowany koszulką KGHM-u Zagłębie Lubin z autografem Patryka Tuszyńskiego.

Zapraszamy na dwa ostatnie mecze naszej drużyny i zachęcamy do wsparcia klubu!