PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Krzysztof Stodoła wraca między słupki

Formację na boisku należy budować od tyłu. MKS Kluczbork zakontraktował już bramkarza na nowy sezon w 4 lidze. Biało-niebieskie barwy po 8 latach przerwy przywdzieje ponownie Krzysztof Stodoła. Nasz golkiper oprócz pilnowania świątyni będzie nadal prowadził trenerkę z bramkarzami klubu, kontynuując swoje zajęcie z poprzedniego sezonu.

37-letni już Krzysiek jest dobrej myśli. – Bardzo szybko dogadałem się w tej sprawie z zarządem klubu i zdecydowałem się podjąć wyzwanie. Mam też nadzieję, że uda się zachować trzon drużyny i razem ogarniemy i pociągniemy ten wózek. Nie mam obaw związanych z moimi występami i jestem gotów do gry. Dziś ważę tyle, ile kiedyś na boiskach pierwszej ligi i dzięki specjalnej diecie udało mi się od stycznia zgubić 12 kilogramów. Nieważne jaka to liga. Zawsze podchodziłem profesjonalnie do tego co robiłem, dużo trenuję indywidualnie, chodzę na siłownię i nie martwię się o formę.

Ostatnim klubem Stodoły był w sezonie 2017/2018 LZS Gronowice i w ostatnim Motor Praszka. W swoim piłkarskim CV nasz bramkarz ma między innymi Szczakowiankę Jaworzno, Odrę Opole i Miedź Legnica. Najdłużej grał jednak przy Sportowej 7, reprezentując kluczborskie Metal oraz MKS/Kuniów i w latach 2008-2011 już sam MKS.

Powodzenia między słupkami!