PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Sztab szkoleniowy bez zmian. Jest plan sparingów

Dariusz Surmiński w roli pierwszego szkoleniowca, Piotr Grzyb jako trener asystent i drugi trener oraz trener bramkarzy Krzysztof Stodoła, to pełna obsada sztabu trenerskiego MKS-u Kluczbork na sezon 2019/2020. Na ławce dla rezerwowych zobaczymy także fizjoterapeutę Dariusza Barana i Piotra Dachowskiego, kierownika drużyny.

– Naszym podstawowym celem jest w tej chwili skompletowanie zespołu. Już jutro (środa, 3 lipca) rozpoczynamy przygotowania do nowego sezonu. Będziemy pracować tak jak w 3 lidze, opierając się na czterech jednostkach treningowych w tygodniu i piątej w postaci sparingu. W szerokiej kadrze widzę miejsce dla kilku wychowanków klubu, w tym juniorów. Wszystko zmierza w dobrym kierunku i wygląda na to, że nasz skład oparty będzie na sprawdzonych już zawodnikach – mówi coach biało-niebieskich.

Plan gier kontrolnych letniego okresu przygotowawczego prezentuje się następująco:

6 lipca: LZS Starowice, godz. 11.00, KKS
13 lipca: Agroplon Głuszyna, godz 11.00, KKS
17 lipca: Stal Brzeg, godz. 18.00, KKS
20 lipca: Ruch Zdzieszowice, godz. 11.00, płyta główna
24 lipca: OKS Olesno, godz. 18.00, płyta główna
27 lipca: Małapanew Ozimek, godz 11.00, płyta główna
3 sierpnia: MKS Wołczyn, godz. 11.00, płyta główna