PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Dwudziestu zawodników na pierwszym letnim treningu

3 lipca, o godzinie 16.30, rozpoczął się pierwszy trening seniorów MKS-u Kluczbork, który zainaugurował cykl przygotowań do sezonu 2019/2020.

– To były zajęcia o niskiej intensywności. Tylko 15 minut i to na samo zakończenie zawodnicy grali w piłkę. Wcześniej zaliczyli bieg tlenowy i ćwiczenia kształtujące. Najdłużej trwał sam trening wprowadzający, bo około 70 minut – relacjonuje trener Dariusz Surmiński.

W szkoleniowej inauguracji – lato 2019, uczestniczyło 20 piłkarzy, Oto pełna lista obecności środowych zajęć:
bramkarze – Krzysztof Stodoła, Oskar Skuza, Jakub Gancarek, zawodnicy w polu – Paweł Gierak, Kamil Nitkiewicz, Bartosz Szepeta, Marcin Jantos, Norbert Jaszczak, Kamil Nykiel, Grzegorz Gadecki, Tymoteusz Oczowiński, Jakub Mendel, juniorzy – Dustin Janik, Miłosz Paradowski, Oskar Skuza, Marcin Suslik, testowani – Kamil Jurasik (95), skrzydłowy, Orzeł Mroczeń, Denis Luptak (93), ofensywny pomocnik, TOR Dobrzeń Wielki, Kamil Kaczor (92), środkowy pomocnik, OKS Olesno, Pavel Stralenya (95), skrzydłowy, zawodnik z Białorusi.

Pierwszy sprawdzian naszego zespołu odbędzie się już w najbliższą sobotę. O godzinie 11.00, na stadionie KKS-u, biało-niebiescy zmierzą się z beniaminkiem 3 ligi, LZS-em Starowice.