PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Lato 2019, sparing nr 5: MKS Kluczbork – OKS Olesno 6:0 (3:0)

W środowe popołudnie na Stadionie Miejskim w Kluczborku dominowali gospodarze. W niespełna kwadrans biało-niebiescy zaaplikowali rywalowi dwa gole, a nim na dobre rozkręcił się trzeci, dołożyli jeszcze jedno trafienie. Przed przerwą kolejno do meczowego raportu trafili Bartosz Włodarczyk, Marcin Jantos i Piotr Stępień. Jak się później okazało nie były to wszystkie zdobycze tego dania, ale co ciekawe, żadna z nich nie należała do zawodnika, który ma z naszym klubem ważny kontrakt.

Nieustający w poszukiwaniu golkipera sztab szkoleniowy z OKS-em Olesno sprawdził między słupkami 18-letniego Jakuba Szymańskiego z Górnika Zabrze oraz przetestował w polu 20-letniego napastnika rezerw Zagłębia Lubin, Jakuba Rysia. Na placu gry pojawił się także grający w pomocy Hiszpan, Jose Luis Santiago (24 l.), z futsalowej ekipy Piasta Gliwice oraz Sebastian Jaroszyński (22 l.), snajper Małejpanwi Ozimek, który ostatnie pół roku spędził w LZS-ie Starowice.

Całość bardzo jednostronnego widowiska przypieczętowały jeszcze bramki Adriana Kowalskiego oraz lądująca w siatce ładna przymiarka wspomnianego już Santiago. Następna gra kontrolna naszej drużyny odbędzie się już w najbliższą sobotę (27 lipca), o godzinie 11.00. Na głównej arenie naszych ligowych spotkań podejmiemy Małapanew Ozimek, także z 4 ligi opolskiej.

MKS Kluczbork – OKS Olesno 6:0 (3:0)

Bramki: Włodarczyk 9′, Jantos 12′, Stępień 36′, Kowalski 47′, 71′, Santiago 56′

MKS (skład wyjściowy): Sekuła – Palat, Gierak, Szukiełowicz, Nitkiewicz, Kaczor, Nykiel, Włodarczyk, Jantos, Ryś, Stępień

Wystąpili ponadto: Szymański, Orłowicz, Mazur, Herasymow, Szepeta, Gadecki, Luptak, Jaszczak, Santiago, Jaroszyński, Oczowiński, Kowalski