WOKÓŁ KLUBU

Biało-niebiescy kończą mecze kontrolne

Najbliższy sparing z Małąpanwią Ozimek (27 lipca, sobota, godz 11.00) będzie ostatnim tego lata sprawdzianem naszej drużyny. Sztab szkoleniowy zdecydował się na odwołanie ostatniej gry kontrolnej z MKS-em Wołczyn, która odbyć się miała 3 sierpnia (data inauguracji sezonu 2019/2020 w 3 lidze), a która zaplanowana została jeszcze pod terminarz 4 ligi opolskiej. Zamiast tego meczu nasza ekipa przejdzie grę wewnętrzną.

Wszystko pod warunkiem przełożenia na inny termin pierwszego w nowym sezonie spotkania biało-niebieskich z Ruchem, w Zdzieszowicach. Klub czyni starania w tym kierunku, ale oficjalnej decyzji prowadzącego rozgrywki grupy III 3 ligi, Śląskiego ZPN-u, jeszcze w tej sprawie nie ma. Na naszej stronie pojawił się za to ramowy kalendarz gier naszej ekipy w rudzie jesiennej. Pochyli się nad nim jeszcze zarząd klubu, ponieważ część meczów klub zamierza grać przy sztucznym oświetleniu.