- PRZYPIĘTY WOKÓŁ KLUBU

Promocyjny karnet i ceny biletów na sezon 2019/2020

Zarząd klubu ustalił ceny biletów na najbliższy sezon rozgrywkowy. Są spore zmiany w odniesieniu do ostatniej edycji w 3 lidze, ale wszystkie z korzyścią dla kibiców. Dotyczą one przede wszystkim cen karnetów. Do 10 sierpnia klub promował będzie wszystkich tych, którzy zdecydują się na zakup karnetu na cały sezon 2019/2020.

Propozycją tą jest Karnet „BINGO”, który wyceniony został na 120 złotych, co daje średnią cenę biletu 7 złotych za mecz! Kupić go można wyłącznie w biurze MKS-u, przy Sportowej 7, codziennie w godzinach 10.00-15.00, a oferta obowiązywać będzie do inauguracyjnego meczu naszej drużyny w Kluczborku.  Taniej będzie w przedsprzedaży, którą sekretariat klubu prowadzi z reguły przez dwa dni (środę i czwartek) w tygodniu poprzedzającym zawody na Stadionie Miejskim.

W dalszym ciągu prowadzona będzie przedsprzedaż w internecie. Nie dotyczy ona jednak karnetów oraz biletów ulgowych, a jest jedynie technicznym udogodnieniem w dystrybucji biletów w regularnych cenach. W zakładce Bilety/Informacje znajdują się wszystkie niezbędne informacje w kwestii cen wejściówek na mecze naszej drużyny. Zapraszamy do zakupów!