- PIERWSZA DRUŻYNA PRZYPIĘTY

Trzecioligowy terminarz biało-niebieskich – jesień 2019

Osiem spotkań na Stadionie Miejskim w Kluczborku, w tym sześć meczów przy sztucznym oświetleniu, to telegraficzny skrót harmonogramu gier naszej drużyny w rundzie jesiennej sezonu 2019/2020. Generalnie nowe rozgrywki nie przewidują meczów, które grane byłyby awansem wiosny.

Z wyjątkiem przełożonego spotkania z Ruchem Zdzieszowice, wszystkie kolejki zaplanowane zostały na dni wolne od pracy i odbędą się w weekendy, w terminie od 3 sierpnia do 23 listopada. Biało-niebiescy do rywalizacji przystąpią tydzień później, domowym meczem z ROW-em 1964 Rybnik. Oto kompletny kalendarz gier MKS-u Kluczbork w grupie III 3 ligi w rundzie jesiennej 2019:

DataStadionGodzina/WynikGoście

Już teraz serdecznie zapraszamy na wszystkie spotkania naszej drużyny i prosimy o gorący dla niej doping!